Life is only the game..

Září 2011

A čas plyne..

27. září 2011 v 22:02 Moje kecy
Všechno začalo týden po mých třináctých narozeninách. V té době jsem byla v kontaktu s kamarádem, se kterým jsem měla trošku intimnější vztah a který mi už asi měsíc tlačil, že bych měla shodit.. Poté jsem byla na preventivní prohlídce u dr., která mi také řekla, že bych měla zhubnout a nasadila mi "kontroly váhy" .. Každé dva měsíce jsem se měla jít zvážit. V té době jsem vážila 73 kg a měřila 163 cm. Tohle všechno mě docela slušně vydeptalo a už jsem asi půl roku sledovala pro-ana blogy a tak jsem se rozhodla si založit vlastní.
Začala jsem držet nejrůznější diety a i po pár měsících jsem skoro vůbec nejedla, začala jsem zvracet, užívat projímadla a adipex. Váha šla dolů. Super. Podařilo se mi bohužel shodit jen na 65 kg. Doufala jsem, že se má váha udrží a tak jsem se odnaučila počítat kalorie a sekla jsem s dietami, projímadly i zvracením. Tento konec mi trval možná dva měsíce...
Poté jsem si našla přítele.. S přítelem to nedopadlo hezky, srazil ho vlak. ( Vím, že to zní chladně, ale nechci brečet do klávesnice a rozebírat to.) A vrátily se mi deprese, kterými jsem trpěla již od šesté třídy.
Cosi v hlavě mě donutilo utíkat. U toho kamaráda, o kterém jsem mluvila na začátku jsem po šesti dnech téměř nejezení a neustálého pohybu jsem vážila 61 kg. Byla jsem konečně šťastná. Má tučná zápěstí se proměnila v téměř kosti a hubla jsem dál.. Při druhém a třetím útěku jsem vážila 58kg.
Poté jsem onemocněla mononukleózou. Byla jsem doma, jedla a nehýbala se.. Začla jsem přibírat. Mononukleóza vyústila do cirhózu jater. Byla jsem zpátky na 70 kg.
Při pátém útěku jsem čtyři dny téměř nejedla, což zapříčilo snížení váhy jen o pár kilo. Přibrala jsem. Od té doby se snažím neustále navázat na nějakou dietu.. Nejde mi to.
Ale já se budu snažit. A tak mi prosím důvěřujte a věřte spolu se mnou, že já to zvládnu =)
[url=http://www.3fatchicks.com/] [img]http://www.3fatchicks.net/img/bar-blue/chick01/kg/73/65/70/.png[/img] [/url]